ANUNT ACTUALIZARE PUG – BAIA DE ARAMA

.

PRIMARIA BAIA DE ARAMA, titularul “Planului Urbanistic General (actualizare)” in oras Baia de Arama, str.Republicii, judetul Mehedinti, anunta publicul interesat asupra parcurgerii de catre Agentia pentru Protectia Mediului Mehedinti a etapei de incadrare si a propunerii de adoptare a planului cu aviz de mediu.

Planul Urbanistic General poate fi consultat la sediul APM Mehedinti, din municipiul Drobeta Turnu Severin, str.Baile Romane, nr.3, de luni-joi, intre orele 8,00- 16,00si vineri intre orele 8,00-14,00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Mehedinti, in termen de 10 zile calendaristice de la aparitia anuntului.