Spectacol „Vin Sarbatorile”

vin sarbatorile 2013

Ca in fiecare an , in preajma sarbatorilor de iarna, Primaria orasului Baia de Arama, in frunte cu dl. primar Dunarintu Ionel Rafael, va invita sambata 21 decembrie, incepand cu orele 19.00, la spectacolul de colinde si muzica populara, intitulat  ” Vin Sarbatorile”.
Invitati speciali: Petrica Matu Stoian, Niculina Stoican, Anica Gantu, Irina Zoican, Nina Predescu, Ion Dragan, Sanda Argint,Olguta Berbec, Liliana Buncianu, Valentin Sanfira, Alina Darap, Georgeta Corlan, Roberta Crintea, Ionut Tudorescu, Teodora Pana si multi altii.
Evenimentul va avea loc la Casa de Cultura Constanta Sîrbulescu, din Baia de Arama.
Va asteptam cu drag!

vin sarbatorile 2013