Cadouri oferite în pragul sfintelor sărbători de Paști, persoanelor nevoiașe, de către primarul orașului Baia de Aramă, Dunărințu Ionel Rafael

În pragul sfintelor sărbători de Paște, primarul orașului Baia de Aramă, ing. Dunărințu Ionel Rafael, nu a rămas nepăsător față de cetățenii nevoiași ai orașului, împărțindu-le, în cursul zilei de astăzi, 18.04.2014, peste 500 de pachete. Cei care s-au bucurat de această atenție din partea domnului primar sunt persoane cu handicap, pensionari cu situație materială precară, persoane care beneficiază de ajutor social, precum și persoanele care nu au nici un fel de venit.

De asemenea, cu acest prilej, domnul primar, urează tuturor cetățenilor ”SĂRBĂTORI CU MULTĂ LINIȘTE ÎN SUFLET, SĂNĂTATE ȘI DUMNEZEU SĂ LE DEA TOT CE ESTE MAI BUN!”

PAȘTE FERICIT,

ING. DUNĂRINȚU IONEL RAFAEL