ZILELE ORASULUI SI FESTIVALUL NATIONAL DE FOLCLOR “ MUNTE, MUNTE, BRAD FRUMOS . . . ” , EDITIA A XVII- A, 2015

festival

Primarul orașului Baia de Aramă, ing. Ionel – Rafael Dunărinţu și Consiliul Local Baia de Aramă, cu sprijinul Consiliului Judeţean Mehedinţi prin Centrul Cultural Mehedinţi, organizează ZILELE ORAŞULUI ŞI FESTIVALUL NAȚIONAL DE FOLCLOR “ MUNTE, MUNTE, BRAD FRUMOS . . . ” , ediţia a XVII- a, 2015.

Festivalul se va desfășura ȋn zilele de: vineri 4 septembrie, sâmbătă 5 septembrie și duminică 6 septembrie 2015, pe stadionul orașului Baia de Aramă

REGULAMENTUL FESTIVALULUI NATIONAL DE FOLCLOR

FISA DE PARTICIPARE